Рута-Масйстер
 • First Image

  Дизайн | Design

  Дизайн - це область творчої діяльності, що пролягає в проектуванні наочного світу штучного середовища, в створенні зручних і красивих речей. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Дизайн

 • First Image

  Камінь | Stone

  Камінь — тверда гірська порода чи мінерал у вигляді суцільної маси або окремих шматків. Широко використовується у декорі. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Камінь

 • First Image

  Меблі | Furniture

  Меблі — вбудовані чи розташовані окремо предмети житла, призначені для зберігання різних предметів використання людини, комфорту. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Меблі

 • First Image

  Натяжні стелі | Ceilings

  Натяжні стелі — це особливо міцна плівка ПВХ, яка натягається в одній площині з основною стелею, на відстані не менше 3 см від неї і забезпечує ідеально рівну і гладку поверхню. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Натяжна_стеля

 • First Image

  Опалення | Heating

  Опалення - штучний обігрів приміщень в холодний період року. Підтримки на заданому рівні температури, що відповідає умовам теплового комфорту, а також вимогам замовника. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Опалення

 • First Image

  Освітлення | Lighting

  Освітлення — для багатьох об'єктів (натяжних стель, вітрин, музеїв, виставок) разом із загальним освітленням успішно застосовується місцеве підсвічування, що привертає увагу до якого-небудь об'єкта. Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. http://uk.wikipedia.org/wiki/Освітлення_акцентуюче

Освітлення | Lighting


Світлодіодне підсвічування - це новий,сучасний напрям світлового оформлення приміщень, будівель, зовнішнього і внутрішнього підсвічування, декоративного освітлення приміщень, натяжних стель, рекламних конструкцій.
  Переваги світлодіодів:
 1. Економічність. Світлодіоди споживають дуже мало електроенергії, тому що, в порівнянні із звичайними джерелами світла (лампи розжарювання) практично всю енергію перетворюють на світло. Це дозволяє знизити споживання енергії на 75%,
 2. Довгий термін служби. До 100 000 годин горіння, тобто при використанні світильника в середньому по 8 годин на день в.Термін його вживання- 35 років!У порівнянні його із звичайною галогенною лампочкою потужністю 10 Ватт,якої вистачає лише на 2000 годин.
 3. Міцність. На відміну від традиційних джерел світла світлодіоди набагато міцніші і менш схильні до механічного впливу, оскільки в них відсутні елементи (спіралі, електроди), які можуть бути пошкоджені.
 4. Відсутність у світлодіодів ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання, що дозволяє використовувати їх, зокрема, для експозиційної підсвічування.
 5. Будь-який відтінок. Особлива система кольорозмішування (установка в одному корпусі трьох груп світлодіодів) дозволяє отримати практично будь-який колір світлового потоку, що, безсумнівно, розширює можливості використання світлодіодів.

Світлодіодне підсвічування - технології майбутнього.

 • Застосування світлодіодного підсвічування:
 • 1. Світлодіодне підсвічування стелі:

 • Для того щоб Ваш інтер'єр був виключно індивідуальним, унікальним, слід правильно підібрати освітлення і зробити підсвічування натяжної стелі. Натяжна стеля, освітлена зсередини, створить рівномірне, м'яке, комфортне, але при цьому досить яскраве освітлення. Світлова стеля додасть Вашому інтер'єру унікального образу, кольорова динамічна підсвітка створить відчуття святковості, наповнить енергією чи, навпаки, створить атмосферу релаксу. Регулювання яскравості можлива за допомогою настінного диммера або з пульта дистанційного керування. Виконане в оригінальному стилі світлодіодне підсвічування стелі поєднує в собі практичність і функціональність, створюючи неповторний настрій. Для підсвічування можуть бути використані одно- і багатоколірні світлодіодні стрічки. Ми раді представити Вам новинку в області світлового дизайну - світлодіодну стрічку DreamLED. Одноколірні стрічки представлені різної яскравості: DreamLED 60, DreamLED 90 і DreamLED 120 (60, 90 або 120 світлодіодів на метр). На відміну від них багатобарвні світлодіодні (RGB) стрічки мають безліч відтінків завдяки змішуванню трьох основних кольорів (червоний, зелений і синій) які знаходяться в кожному SMD світлодіоді.Пропоновані системи управління світлодіодним світлом і підсвічуванням відрізняються привабливим дизайном і функціональністю. Стає доступною можливість вибрати освітлення на вимогу відповідно до індивідуального перевагою і настроєм.
  Ми пропонуємо все найкраще для світлодіодного освітлення!
    
 • 2. Світлодіодне підсвічування скляних полиць:

 • Поличка,що світиться, приверне увагу і прикрасить практично будь-яке приміщення: вітальню, коридор, ванну кімнату і навіть торговий зал. Для підсвічування використовують світлодіодну стрічку, яку можна прикріпити на поверхню до якої буде прєднаний край скла. Скло можна встановити в спеціальний алюмінієвий профіль. Скло може бути як прозоре так і матове. За Вашим бажанням на поверхню полиці може бути завдано візерунок ,або малюнок (зробити малюнок можна лазерною та піскоструминною машиною).

   
 • 3. Світлодіодне підсвічування плінтуса - нове слово у сучасному світлодизайні інтер'єрів!

 • Спеціально розроблений плінтус зі світлодіодним підсвічуванням для приміщень з відкритими стінами (холів, коридорів, сходів). В паз плінтуса, який передбачений для кабель-каналу, легко інсталюється світлодіодний стрічка (одноколірна або кольорова), далі закривається заглушкою, для того щоб надати ефект рівномірного освітлення. Мале споживання електроенергії і тривалий термін служби дозволяє використовувати підсвічування в цілодобовому режимі.  Конструкція дуже проста як в монтажі, так і в застосуванні.
  Складається з 3-х основних елементів:
  - Плінтус з кабель-каналом
  - Світлодіодна стрічка (одно- або багатоколірна)
  - Матова світлорозсіююча вставка
  На малюнку складові плінтуса:  Колір плінтуса може бути білий, чорний або під дерево. Яскравість і колір підсвічування залежить від моделі світлодіодної стрічки.Також для підключення світлодіодної стрічки вам буде потрібно джерело живлення.
 • 4. Світлодіодне підсвічування сходинок:
 • На краях сходинок встановлюють алюмінієві накладки, це дозволяє захистити щаблі від пошкодження. Встановлення такого елемента можна поєднати з контурним підсвічуванням краю сходинки. Світлодіодна стрічка, що вкладається в спеціальний паз накладки, герметична і живиться від безпечної напруги 12 В. Ваші сходи стануть безпечні і естетичні, особливо в умовах слабкої загальної освітленості. • 5. Світлодіодне підсвічування елементів інтер'єру:
 • Світлодіодне підсвічування розширює межі звичних речей! За допомогою світлодіодного підсвічування можна створювати незвичайні візуальні ефекти для традиційних елементів інтер'єру (ніші, стійки, перегородки і т.п.). Одержуваний ефект доступний виробникам меблів, дизайнерам інтер'єрів.
 • 6. Світлодіодне підсвічування вітрин:
 • Щоб якісно підсвітити дорогі вироби, ювелірні вироби, годинники, та інші товари можна використовувати світлодіодне підсвічування. Ефектне підсвічування вітрини - це відмінний спосіб представити товар і залучити до себе покупців!
 • Так само висвітлюють басейни, фонтани, авто, вивіски та ін ..
 • Отримати більш детальну інформацію та дізнатися ціни можна тут прайс-лист, контакти.